Drevené nástenné hodiny

Vyberte si z našej ponuky gravírovaných drevených nástenných hodín, ktoré vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér. Tvar nástenných hodín je vyrezávaný laserom, motív vygravírovaný, čo dodáva vysokú presnosť pre detail. K dispozícii široký výber motívov, čo z nich robí ideálny darček pre vašich blízkych. Všetky naše gravírované drevené nástenné hodiny sú vyrobené na Slovensku.

Neviete si vybrať vhodný produkt a potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás. Kontaktujte nás a my Vám radi poradíme a pomôžeme s výberom. 

9 položiek celkom
Drevené nástenné hodiny s motívom ovocia
24,90 €

Nástenné hodiny s motívom ovocnej misy. Vzhľadom a vyhotovením pekne padnú do akejkoľvek kuchyne.    

Kód: 49
Drevené nástenné hodiny s motívom svet
24,90 €

Nástenné hodiny s prírodno cestovateľským motívom. Originálny darček pre všetkých milovníkov cestovania a turistov. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý...

Kód: 52
Drevené nástenné hodiny s cyklistom svetlo hnedé
29,90 €

Nástenné hodiny s motívom cyklistu svetlo hnedé. Originálny darček pre každého cyklistu a milovníka prírody. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér....

Kód: 55
Drevené Nástenné hodiny s cyklistom tmavo hnedé
29,90 €

Nástenné hodiny s motívom cyklistu tmavo hnedé. Originálny darček pre každého cyklistu a milovníka prírody. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér.

Kód: 80
Drevené Nástenné hodiny s horolezcami hnedé
29,90 €

Nástenné hodiny s horolezeckým motívom hnedé. Originálny darček pre každého lezca a milovníka prírody. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér.

Kód: 81
Drevené Nástenné hodiny s horolezcami šedé
29,90 €

Nástenné hodiny s horolezeckým motívom šedé. Originálny darček pre každého lezca a milovníka prírody. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér.  

Kód: 43
tur2
29,90 €

Nástenné hodiny s turistickým motívom a najvernejším priateľom psíkom v hnedej farbe. Originálny darček pre každého turistu a milovníka prírody. Vzhľadom...

Kód: 83
Drevené nástenné hodiny s motívom vlka šedé
29,90 €

Nástenné hodiny s motívom vlka šedé. Originálny darček pre poľovníkov a všetkých milovníkov prírody. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér.    

Kód: 82
Drevené nástenné hodiny s motívom vlka tmavo hnedé
29,90 €

Nástenné hodiny s motívom vlka tmavo hnedé. Originálny darček pre poľovníkov a všetkých milovníkov prírody. Vzhľadom a vyhotovením pekne doplnia každý interiér.  

Kód: 46